SOŠ PaS Námestovo Medzinárodné obchodné vzťahy Správca počítačovej siete Manažment regionálneho cestovného ruchu Kaderník Kozmetik Vlasová kozmetika Kozmetický salón Kadernícky salón

SOŠ PaS Námestovo

Medzinárodné obchodné vzťahy

VIAC INFORMÁCIÍ

Správca počítačovej siete

VIAC INFORMÁCIÍ

Manažment regionálneho cestovného ruchu

VIAC INFORMÁCIÍ

Kaderník

VIAC INFORMÁCIÍ

Vlasová kozmetika

VIAC INFORMÁCIÍ

Kozmetický salón

VIAC INFORMÁCIÍ

Kadernícky salón

VIAC INFORMÁCIÍ

Usmernenie ministerky školstva

Usmernenie ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR vo veci prerušenia vyučovania v školách a školských zariadeniach.

Usmernenie.

Preventívne opatrenia v súvislosti so šírením koronavírusu

Podľa  príkazu predsedníčky ŽSK č. 2/2020 k preventívnym opatreniam v súvislosti so šírením koronavírusu pre Organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti Úradu Žilinského samosprávneho kraja čl. II. bod f):

 

prerušujem vyučovací proces v Strednej odbornej škole podnikania a služieb, Hattalova 968/33, 029 01 Námestovo, v období od 12. 03. 2020 do 16. 03. 2020 (vrátane).

 

Pedagogickým a nepedagogickým zamestnancom nariaďujem neúčasť na pracovisku ako prekážku na strane zamestnávateľa v zmysle ust. § 142 ods. 3 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce. Všetci pedagogickí zamestnanci školy majú v uvedenom období prácu na doma.

Koruna kreativity 2020

Otvorené majstrovstvá Európy - Open International Championship Of Europe 2020 znova ponúkli šancu žiakom stredných škôl, zmerať si svoje sily v oblasti účesovej a dekoratívnej tvorby. Súťaž organizuje Asociácia FISY Českej republiky, špičkoví vizážisti ČR Pavel Filandr a Jakub Syllte v spolupráci so SOŠ kaderníctva a vizážistiky Bratislava.

Aký nebezpečný je COVID-19?

Usmernenie pre Koronavírus. Pozorne si prosím prečítajte nasledujúce informácie ohľadom Koronavírusu.

Letáky 

Mýtus

Otázky

Používanie masky

 

Podeľte sa s nami

Stupne víťazov patrili nám...

Z histórie vieme, že povestná krása žien ovplyvňovala nielen umenie, ale aj politiku a vývoj svetových dejín. A práve históriou sa inšpirovali organizátori súťaže Wedding history time BRIDE,

Kníhobdarovanie a burza kníh

knihobdarovanie 2020

Akadémia Step By Step-asociácia FISY

Asociácia FISY - „Vzdelávajte sa s nami“, pôsobí ako asociácia kaderníckeho remesla a dekoratívnej kozmetiky pod vedením Nathaniel Jakub Syllte a Pavel Filandr, ktorí školia na strených odborných školách žiakov v odbore kaderník, vizážista a vlasový stylista.

Prezentácia kozmetiky Mary Kay

My, žiačky III. K triedy, sme sa 18. februára 2020 zúčastnili školenia, prezentácie kozmetiky značky Mary Kay.