SOŠ PaS Námestovo Medzinárodné obchodné vzťahy Správca počítačovej siete Manažment regionálneho cestovného ruchu Kaderník Kozmetik Vlasová kozmetika Kozmetický salón Kadernícky salón

SOŠ PaS Námestovo

Medzinárodné obchodné vzťahy

VIAC INFORMÁCIÍ

Správca počítačovej siete

VIAC INFORMÁCIÍ

Manažment regionálneho cestovného ruchu

VIAC INFORMÁCIÍ

Kaderník

VIAC INFORMÁCIÍ

Vlasová kozmetika

VIAC INFORMÁCIÍ

Kozmetický salón

VIAC INFORMÁCIÍ

Kadernícky salón

VIAC INFORMÁCIÍ

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

So žiačkami I. M a II. A triedy sme sa rozhodli potešiť tieto Vianoce niekoho, kto nečaká od nikoho darček. Naplnili sme krabice od topánok maličkosťami, pekne ich zabalili a spolu odniesli seniorom v Domove pre seniorov v Námestove.

Krízové centrum - návšteva

Tento krásny predvianočný čas plný pokoja, radosti a lásky by mali byť ľudia k sebe ohľaduplnejší. Nie každý má to šťastie rozbaliť si v pokoji domova balíček sladkostí a tešiť sa z neho so svojimi blízkymi.

Okresný súd Námestovo

Poučiť sa na chybách iných

14. novembra 2019 sa študenti IV. M triedy (študijný odbor manažment regionálneho cestovného ruchu) zúčastnili v rámci predmetu Právna náuka súdneho pojednávania v trestno-právnej veci na Okresnom súde v Námestove. Riešil sa prípad, ktorý sa stal pred rokom - 11. 07. 2018.

Červené stužky 2019

27. novembra 2019 sa naši žiaci (Tatiana Pientáková - III. B, Milan Mikyta – I. B, Maroš Vorčák – I. B a Dominik Pojezdala – I. B) zúčastnili školenia o AIDS/HIV a kampane ČERVENÉ STUŽKY 2019 v Mestskom úrade v Žiline. Zúčastnení mali možnosť dozvedieť sa veľa informácií o AIDS. Taktiež rozprávala misionárka Františka, ako to prebieha v Assisi. Obohatila to spevom i tancom.

Zmenáreň - skrášľovací deň

Bol sychravý jesenný deň, ale aj napriek tomu sme sa snažili tento deň urobiť krajším pre obyvateľov Centra sociálnych služieb v Novoti. Žiačky kaderníčky a kozmetičky svojimi zručnosťami prispeli k spokojnosti a skrášľovaniu klientov poskytovaním služieb.

Nebojme sa o tom rozprávať

27. novembra 2019 sme sa zúčastnili na prednáške o eliminácii násilia páchaného na ženách s kpt. Mgr. Tiborom Šándorom z OR PZ v Dolnom Kubíne a pani Mgr. Katarínou Kvašňovskou. Z tohto stretnutia sme si odniesli veľa nových poznatkov o požívaní alkoholu, drog a týrania žien.

Naši divadelníci v Oravskej Jasenici 2019

     UMENIE SPÁJA. A spojilo tak dve školy – našu SOŠ podnikania a služieb so ZŠ v Oravskej Jasenici.

Kreatívne programovanie micro:bitov

V piatok 22. novembra 2019 sa na našej škole konal zaujímavý IT workshop Kreatívne programovanie micro:bitov určený pre dievčatá, ktoré sa zaujímajú o svet technológii. Dievčatá spolu s lektorkou naprogramovali rôzne úlohy pomocou malých šikovných zariadení s názvom „microbit".

VYHODNOTENIE ŠKOLSKÉHO KOLA OLYMPIÁDY V NEJ

Školské kolo olympiády v nemeckom jazyku sa uskutočnilo 12. novembra 2019 v AULE STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY PODNIKANIA A SLUŽIEB V NÁMESTOVE.